Pomoc udzielona rolnikom - akcyza w 2017 r

l.p

Zgodnie z art. 37 ust. 1 pkt. 2 lit. g  ustawy  z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. 2016.1870 t.j. z dnia 2016.11.18       z późn. zm)  podaję do publicznej  wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych, oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w roku 2017 – zwrot podatku akcyzowego zawartego    w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej:

 
 
 

 

 

1

Abramczyk Dariusz Stanisław

 

2

"Farmer" sp. z o.o.

 

3

Antosiak Krzysztof

 

4

Archacka Anna Urszula

 

5

Archacki Andrzej Jan

 

6

Bałdyga Adam

 

7

Bałdyga Maciej

 

8

Bałdyga Stanisław

 

9

Bałdyga Tadeusz

 

10

Barszcz Mirosław

 

11

Bartosiewicz Danuta Zofia

 

12

Bastek Agnieszka

 

13

Bazych Jacek Lech

 

14

Bazydło Kazimierz Mirosław

 

15

Bączek Kazimierz Jan

 

16

Bednarczyk Arkadiusz

 

17

Bednarski Dariusz Bogdan

 

18

Bogdański Robert Krystian

 

19

Buła Krzysztof

 

20

Burow-Heard Aleksandra

 

21

Ceberek Dariusz

 

22

Ceberek Leszek

 

23

Chaber Elżbieta Katarzyna

 

24

Chaber Marek

 

25

Chmielewska Bożena

 

26

Cicha Agata

 

27

Ciebień Jan

 

28

Ciuchciński Tadeusz

 

29

Cybulska Wanda

 

30

Czeszejko Justyna Joanna

 

31

Damięcki Sebastian

 

32

Dańkowski Andrzej Kazimierz

 

33

Dąbkowski Ryszard

 

34

Dąbrowski Jacek Wojciech

 

35

Deptuła Barbara

 

36

Deptuła Dariusz

 

37

Deptuła Tomasz

 

38

Derecki Sławomir

 

39

Dębek Leszek Jan

 

40

Dębek Paweł Cezary

 

41

Długokęcki Ryszard

 

42

Długokęcki Waldemar Zygmunt

 

43

Dobosz Bożenna

 

44

Dobosz Henryk

 

45

Dorocki Kamil

 

46

Drężek Mariusz Adam

 

47

Drężek Władysław Józef

 

48

Dykty Mariusz

 

49

Dziczek Stanisław

 

50

Enerlich Zenon Sławomir

 

51

Famulski Mirosław Marek

 

52

Farjan Janusz

 

53

Filipowicz Szczepan Janusz

 

54

Gadejkis Magdalena

 

55

Galera Jerzy

 

56

Gałązka Bogumiła Danuta

 

57

Gawryszewski Zdzisław Piotr

 

58

Gąska Józef

 

59

Gnatkowski Krzysztof

 

60

Godlewski Aleksander

 

61

Golon Beata Jolanta

 

62

Golon Zbigniew Janusz

 

63

Gołębiewski Sylwester

 

64

Gołębiewski Waldemar Stanisław

 

65

Gorczyca Elżbieta Bogusława

 

66

Górski Czesław

 

67

Górski Grzegorz Janusz

 

68

Górski Piotr Roman

 

69

Grabiński Marian

 

70

Grabowska Monika Anna

 

71

Grabowski Roman Stanisław

 

72

Grala Andrzej Stanisław

 

73

Grudziąż Mieczysław Stanisław

 

74

Gut Piotr

 

75

Gut Wojciech Tadeusz

 

76

Gutowski Waldemar Marek

 

77

Gwara Andrzej

 

78

Gwara Michał

 

79

Gwara Ryszard

 

80

Gwiazda Tadeusz

 

81

Gwiazda-Machel Katarzyna Maria

 

82

HUB-ROL SP. Z O.O.

 

83

Jakubcewicz Janusz Jan

 

84

Jakubiak Adrian

 

85

Jakubiak Andrzej Grzegorz

 

86

Janowski Kazimierz

 

87

Jerzewska Teresa

 

88

Jezierski Bogdan

 

89

Jędrzejczyk Czesław

 

90

Jędrzejczyk Elżbieta

 

91

Jędrzejczyk Lucyna

 

92

Jędrzejczyk Przemysław

 

93

Jędrzejczyk Ryszard

 

94

Jonik Reinhold

 

95

Kaczkowski Jan

 

96

Kaczmarczyk Jadwiga

 

97

Kaczmarczyk Janusz

 

98

Kaczmarczyk Janusz

 

99

Kaczmarczyk Jerzy

 

100

Kaczmarczyk Łukasz Tomasz

 

101

Kaczmarczyk Mirosław Władysław

 

102

Kaczmarczyk Sławomir

 

103

Kaczmarska Agata Katarzyna

 

104

Kaczmarski Robert Daniel

 

105

Kaczyńska Ewelina

 

106

Kaczyński Helmut

 

107

Kaczyński Waldemar

 

108

Kaliszewski Mariusz

 

109

Kamińska Donata Jadwiga

 

110

Kandybowicz Katarzyna Małgorzata

 

111

Kargowski Krzysztof Czesław

 

112

Kattanek Andrzej Krzysztof

 

113

Kiernozek Henryk

 

114

Kiernozek Ryszard

 

115

Kobus Bogusław

 

116

Kobus Witold

 

117

Kobus Zdzisław

 

118

Kocenko Dominik

 

119

Kolb Iwona

 

120

Kołakowski Arkadiusz

 

121

Koło Łowieckie 32 przy Ministerstwie Rolnictwa

 

122

Koło Łowieckie Sokół

 

123

Kołtuniuk Cecylia

 

124

Korczakowska Beata

 

125

Kordek Andrzej

 

126

Kordek Kazimierz

 

127

Kosakowski Andrzej Eugeniusz

 

128

Kosakowski Marian Jan

 

129

Kosakowski Stanisław

 

130

Kosiorek Bożena

 

131

Kostiuk Stanisław

 

132

Kostiuk Urszula

 

133

Kotowski Bogusław

 

134

Kotowski Dariusz

 

135

Kowalczyk Jadwiga Wiesława

 

136

Kowalczyk Janusz Jerzy

 

137

Kowalczyk Zofia

 

138

Kowalewski Zygmunt Jerzy

 

139

Koziatek Marcin

 

140

Kozicka Małgorzata Beata

 

141

Kozicki Tadeusz Józef

 

142

Kozłowska Zofia

 

143

Krajza Edward Jan

 

144

Krajza Kazimierz Walenty

 

145

Krajza Paweł

 

146

Krajza Teresa

 

147

Krawczyk Piotr

 

148

Krzenzek Reinhard Ginter

 

149

Kubacki Alfred

 

150

Kulas Dorota Janina

 

151

Kulas Józef

 

152

Kulas Szczepan

 

153

Kulas Władysław

 

154

Kuligowska Ewa

 

155

Kur Bogdan Józef

 

156

Kusior Jakub Maciej

 

157

Kusior Maciej Franciszek

 

158

Kwiatkowska Ewa Halina

 

159

Kwiatkowski Kazimierz Leszek

 

160

Kwiatkowski Marcin Rafał

 

161

Lech Stanisław Jerzy

 

162

Lenda Marzena

 

163

Lenkiewicz Dariusz Wojciech

 

164

Lenkiewicz Teresa

 

165

Lis Adam

 

166

Lis Danuta Jolanta

 

167

Lis Zbigniew Edward

 

168

Łachacz Dorota

 

169

Łada Dorota Zofia

 

170

Łączyńska Danuta Mirosława

 

171

Łoniewski Witold

 

172

Maciąg Katarzyna

 

173

Maciąg Krystian Kazimierz

 

174

Majewski Jerzy

 

175

Majewski Marek Adam

 

176

Marchlewski Włodzimierz Olgierd

 

177

Maruszewski Marek

 

178

Mączkowska Grażyna

 

179

Mieszała Tomasz Sławomir

 

180

Mikulak Andrzej

 

181

Milewski Przemysław Paweł

 

182

Miller Elżbieta

 

183

Miller Jadwiga

 

184

Miłek Roman

 

185

Młynarska Marianna

 

186

Moroz Maria

 

187

Mosakowski Franciszek Piotr

 

188

Mróz Katarzyna

 

189

Mróz Krzysztof Tadeusz

 

190

Mróz Ryszard

 

191

Nadrowski Andrzej

 

192

Nagórski Andrzej

 

193

Nagórski Sławomir

 

194

Nagurski Roman

 

195

Najs Dariusz

 

196

Nasiadka Krzysztof Stanisław

 

197

Niedźwiedzki Szymon

 

198

Niksa Jan

 

199

Niksa Marzena

 

200

Niksa Ryszard

 

201

Niksa Sławomir

 

202

Nowakowski Bogusław

 

203

Nowakowski Piotr Leon

 

204

Nożyński Andrzej

 

205

Olbryś Jarosław

 

206

Olbryś Kazimierz Karol

 

207

Olbryś Mieczysław Ireneusz

 

208

Olbryś Sławomir

 

209

Olender Sylwester

 

210

Olender Wiesław Edward

 

211

Olesiński Grzegorz

 

212

Olszewski Kazimierz

 

213

Orzeł Krzysztof

 

214

Orzoł Bogusław

 

215

Orzoł Henryk

 

216

Orzoł Kazimierz

 

217

Osmęda Marian

 

218

Osowiecki Jan

 

219

Pac Jerzy Józef

 

220

Pac Marian

 

221

Pac Tomasz

 

222

Paprotny Mariusz Adam

 

223

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św.Walentego

 

224

Pasztelaniec Adolf

 

225

Pawelczyk Marcin

 

226

Pełka Agnieszka

 

227

Perzanowski Jarosław Paweł

 

228

Pichal Marek Stanisław

 

229

Pierzchała Krzysztof Waldemar

 

230

Pietrzak Anna

 

231

Pietrzak Wiesław

 

232

Piórkowski Andrzej

 

233

Piórkowski Jan Julian

 

234

Piórkowski Jerzy

 

235

Piórkowski Tadeusz Jerzy

 

236

Pliszka Jan

 

237

Płocharczyk Roman

 

238

Pogorzelski Krzysztof Remigiusz

 

239

Pogorzelski Waldemar Janusz

 

240

Pokora Rafał Marcin

 

241

Polak Mirosław

 

242

Połoszczak Mariusz

 

243

Ponikiewski Krzysztof

 

244

Pruszkowska Barbara Ewa

 

245

Przybyłek Józef

 

246

Przybyłowski Stanisław

 

247

Radziewiński Piotr

 

248

Rasieński Piotr

 

249

Rodzenko Tomasz

 

250

Rogalski Czesław

 

251

Romanik Robert

 

252

Romanowska Jolanta

 

253

Rosa Anita

 

254

Rubak Krzysztof

 

255

Ruszczyk Adam Jarosław

 

256

Rybaczyk Czesław

 

257

Rydel Aneta

 

258

Rydel Kazimierz

 

259

Sadowski Leszek Józef

 

260

Sadowski Zdzisław

 

261

Samojluk Kazimierz

 

262

Samorajczyk Jarosław

 

263

Samsel Franciszek

 

264

Samsel Franciszek

 

265

Samsel Kamila

 

266

Samsel Karolina Teresa

 

267

Samsel Kazimierz

 

268

Samsel Stanisław

 

269

Samsel Waldemar Tadeusz

 

270

Sawicz Lech

 

271

Sędrowski Łukasz

 

272

Siadkowska Bogusława

 

273

Sielski Henryk Wiesław

 

274

Siemiatkowski Paweł Janusz

 

275

Sikorski Jerzy

 

276

Siok Wiesław Jan

 

277

Skorupski Tadeusz

 

278

Skrocki Ryszard Józef

 

279

Skrocki Władysław

 

280

Skrzecz Kazimierz

 

281

Soboń Henryk Bronisław

 

282

Sobotka Mirosław

 

283

Sobotka Zdzisław

 

284

Soliwoda Jarosław

 

285

Sołtysiuk Adam

 

286

Stałanowski Grzegorz Leon

 

287

Stańczak Henryk Jakub

 

288

Starzyński Krzysztof

 

289

Stępień Grzegorz

 

290

Sujkowska Maja Małgorzata

 

291

Sul Artur

 

292

Suski Bogdan Walenty

 

293

Suski Paweł

 

294

Szablak-Kuczewska Justyna

 

295

Szewczyk Michał

 

296

Szlachetka Krzysztof Roman

 

297

Szpara Adam

 

298

Szydlik Zdzisław

 

299

Szymanowska Agnieszka Fryda

 

300

Szymański Janusz

 

301

Ścibek Halina

 

302

Śmigiel Adam

 

303

Świderska Elżbieta Danuta

 

304

Świderski Arkadiusz

 

305

Świerczyński Janusz Józef

 

306

Tadrzak Andrzej Ireneusz

 

307

Tadrzak Michał

 

308

Tański Piotr Michał

 

309

Tański Tadeusz

 

310

Taradejna Agata Teresa

 

311

Topa Jolanta

 

312

Trzepiota Leszek Ryszard

 

313

Ulatowska Agnieszka

 

314

Umińska Mariola

 

315

Urbanowicz Małgorzata

 

316

Urbańska Iwona Agnieszka

 

317

Warych Krzysztof

 

318

Wądołek Beata

 

319

Więcek Marian

 

320

Wilga Krzysztof

 

321

Wilga Krzysztof Mieczysław

 

322

Wilga Marcin Łukasz

 

323

Wiśniewski Krzysztof

 

324

Witek Marianna

 

325

Wołonciej Bolesław

 

326

Woźniak Dariusz

 

327

Wyrzykowski Waldemar

 

328

Zadrożna Beata

 

329

Zadrożny Ryszard

 

330

Zaniewska Taradejna Anna

 

331

Zaniewski Bogdan

 

332

Zapadka Justyna

 

333

Zapadka Stanisław

 

334

Zapadka Teresa Bożena

 

335

Zapadka Tomasz Kazimierz

 

336

Zawrotny Waldemar Marek

 

337

Zbrzeźniak Kazimierz

 

338

Zbrzeźniak Teresa

 

339

Zera Kazimierz

 

340

Zera Krzysztof Grzegorz

 

341

Zieliński Andrzej

 

342

Zieliński Tadeusz

 

343

Zisk Werner Ernest

 

344

Zuba Stanisław

 

345

Zygler Anna

 

346

Żarnoch Jadwiga Danuta

 

 

 

 

 

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 30 maja 2018 12:59
Dokument wprowadzony do BIP przez: Marcin Gołąb
Ilość wyświetleń: 376
30 maja 2018 13:02 Marcin Gołąb - Zmiana treści zakładki.
30 maja 2018 12:59 Marcin Gołąb - Dodanie nowej zakładki.