Składy Obwodowych Komisji wyborczych

nr obwodu rodzaj funkcja imię drugie imię nazwisko
1 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Przewodniczący Dominik   Niedźwiecki
1 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Małgorzata   Górska
1 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Marta   Wilga
1 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Kamil   Tworkowski
1 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Renata   Sitkowska
1 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Jarosław Marian Kuligowski
1 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Genowefa Marianna Baller
1 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Beata   Zadrożna
1 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Ryszard Bolesław Bojarski
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Przewodniczący Ewelina   Tomaszewicz
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Agnieszka Katarzyna Steczka
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Zygmunt   Kąkol
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Jadwiga   Chrzanowska
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Bartosz   Struniawski
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Ewa   Kuligowska
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Magdalena   Sitkowska
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Zenobia   Fudali-Narkiewicz
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Joanna   Kuligowska
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Kandydat Małgorzata   Siatkowska
1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Kandydat Wioleta   Husak
2 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Przewodniczący Jerzy Zygmunt Tyczyński
2 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Magdalena Katarzyna Buła
2 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Adam Kamil Zarzycki
2 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Justyna   Kobus
2 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Damian   Szablak
2 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Agnieszka   Płocharczyk
2 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Monika Karolina Kowalska
2 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Iwona   Kolb
2 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Brajan Jakub Kisiel
2 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Kandydat Mariola   Mróz
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Przewodniczący Magdalena Agnieszka Chaber
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Aneta Maria Rutkowska
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Przemysław   Oleszkiewicz
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Natalia Katarzyna Soliwoda
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Monika   Kuśmierczyk
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Grzegorz   Głowacki
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Adrian   Chorążewicz
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Barbara Danuta Jacobsen
2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Olga   Chmielińska
3 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Przewodniczący Mariola   Koźlicka
3 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Celina   Gugnacka
3 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Karolina Agnieszka Złotkiewicz
3 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Michał Maciej Orzoł
3 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Hanna   Gejda
3 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Halina   Bielawska
3 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Agnieszka Dorota Sokołowska
3 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Marek   Wilga
3 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Aneta   Rydel
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Przewodniczący Jadwiga   Ogrodowczyk
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Marlena Ewa Radzińska
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Danuta   Bugaj
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Aldona Karolina Kania
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Bogdan   Gejda
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Paulina Anna Kosarzycka
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Alicja Urszula Samsel
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Alicja   Wilga
3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Karolina   Gugnacka
4 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Przewodniczący Justyna Joanna Dziatkowiak
4 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Aleksandra   Bednarek
4 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Anna Maria Kudzia
4 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Kamila Anna Wojcieszek
4 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Marian Taras Pirożek
4 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Nataniel Piotr Marmucki
4 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Kazimierz   Kosakowski
4 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Anita   Kolb
4 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Arkadiusz Kamil Karolkiewicz
4 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Kandydat Filip Maksymilian Malanowski
4 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Kandydat Karolina   Lis
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Przewodniczący Beata Henryka Kłak
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Wiktoria Julia Kotowska
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Ewa   Chmielewska
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Anna   Głębocka
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Anna   Oleszkiewicz
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Marek   Napiórkowski
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Monika Olga Duda
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Regina   Piskorska-Zabłotna
4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Janina Bronisława Bakuła
5 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Przewodniczący Grażyna   Kaczmarczyk
5 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Paweł Czesław Suchowiecki
5 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Joanna Wiktoria Wojcieszek
5 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Sylwia   Orzoł
5 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Marzena   Mikulska
5 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Daria   Szulc
5 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Marianna   Krygier
5 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Aneta   Deptuła
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Przewodniczący Anna   Tadrzak
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Milena Teresa Jankiewicz
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Agnieszka   Kaliszewska
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Artur   Folga
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Małgorzata   Łukasiak
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Joanna   Ferenc
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Marta Katarzyna Pietrzak
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Małgorzata   Chorążewicz
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Elżbieta   Szulc
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Kandydat Joanna   Goździewska
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Kandydat Elżbieta   Szymańska
5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Wycofany/Rezygnacja Beata Barbara Kusior
6 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Przewodniczący Jerzy   Kordek
6 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Małgorzata   Rosa
6 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Jolanta   Mydło
6 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Aneta   Pac
6 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Karolina   Kowalczyk
6 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Klaudia Karina Nasiadka
6 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Lidia Ewa Lis
6 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Roman   Niciński
6 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Patryk   Zapadka
6 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Kandydat Sebastian Marian Krzyżaniak
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Przewodniczący Agata   Wenta
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Aleksandra   Alancewicz
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Paweł   Polak
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Arkadiusz   Kargowski
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Tadeusz   Zawrotny
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Paweł   Mikita
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Marcin   Welk
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Joanna Izabela Krassowska
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Klaudia   Kowalczyk
6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Błędny Klaudia Karina Nasiadka
7 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Przewodniczący Agnieszka   Zimnicka
7 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Natalia   Orzechowska
7 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Julita   Lipowska
7 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Aleksandra Weronika Orzechowska
7 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Łukasz Robert Kolb
7 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Przemysław   Szulkowski
7 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Marcin   Cieślik
7 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Ewelina Halina Enerlich
7 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Piotr   Suchowiecki
7 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Błędny Sylwia Dorota Niemczuk
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Przewodniczący Katarzyna   Jagiełło
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Iwona   Pawlak
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Marlena   Jastrzębska
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Adam   Grochocki
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Karolina   Smulska
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Agata   Dost
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Danuta   Orzoł
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Zofia Grażyna Pieńkosz
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Ewelina   Sztof
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Kandydat Ewa   Czerwińska
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Kandydat Aneta   Pogorzelska
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Kandydat Daniel   Chorążewicz
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Kandydat Bogusława Ewa Sztof
7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Błędny Wioleta   Husak
8 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Przewodniczący Daria   Toman
8 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Witold Piotr Olbryś
8 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Krzysztof Jerzy Fajbuś
8 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Anna Monika Karolów-Olbryś
8 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Katarzyna   Michalak
8 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Danuta   Muraszko
8 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Hanna   Francuziak
8 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Katarzyna   Małachowska
8 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Wycofany/Rezygnacja Waldemar   Jaskulski
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Przewodniczący Grzegorz Sławomir Chmielewski
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Katarzyna   Nagórska
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Wanda Marianna Karolów
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Beata   Brzostek
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Paweł   Michalak
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Agnieszka   Mikulska-Jurczak
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Marzena   Bukowska
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Danuta   Jaskulska
8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Jolanta   Kotowska
9 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Przewodniczący Aleksandra   Kandybowicz
9 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Magdalena   Kirkuć
9 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Bartosz   Suchecki
9 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Wojciech Janusz Mackiewicz
9 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Anna   Uliszewska
9 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Agnieszka Katarzyna Wróblewska
9 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Małgorzata   Kosakowska
9 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Sylwia Melania Murach
9 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Anna   Walerzak
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Przewodniczący Monika   Gasperska
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Mariusz Jerzy Kosakowski
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Natalia   Majewska
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Małgorzata   Anielska
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Katarzyna   Napiórkowska
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Justyna Władysława Bursiewicz
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Radosław Łukasz Niedźwiecki
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Jolanta Elżbieta Kotarska
9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Andrzej   Suchecki
10 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Przewodniczący Sabina   Szablak
10 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Dorota   Orłowska
10 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Paweł   Tomaszewicz
10 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Izabela Marianna Nowakowska
10 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Zdzisław   Rybaczyk
10 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Marta   Bagińska
10 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Katarzyna Ewa Szczepanek
10 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Kamila Anna Komor
10 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Patrycja Anna Homa
10 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Kandydat Julita Magdalena Rybaczyk
10 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Wycofany/Rezygnacja Izabela Aleksandra Maćkowiak
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Przewodniczący Agata   Mróz
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Monika   Szydlik
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Agnieszka Ewa Sikorska
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Adam   Ogrodowczyk
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Sławomir Szczepan Mikulski
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Anna   Gleba
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Andrzej   Szewko
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Maja Jadwiga Gwizdała
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Wioleta   Mróz
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Kandydat Tomasz   Sołtysiuk
10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Błędny Dorota   Orłowska
11 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Przewodniczący Tamara   Karolkiewicz
11 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Ewa   Górska
11 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Grzegorz   Pilecki
11 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Marlena Barbara Kolaczek
11 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Monika   Lange
11 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Dariusz   Ciechanowicz
11 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Bogumiła   Dominiak
11 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Ewa   Mróz
11 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Członek Mariusz Adam Drężek
11 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Kandydat Tomasz   Ponikiewski
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Przewodniczący Marta   Świerczewska
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Zastępca Przewodniczącego Agnieszka   Szwejkowska
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Justyna   Małż
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Henryk   Olifirko
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Patryk Tomasz Ruszczyk
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Kamila Katarzyna Chamczyk
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Aleksandra   Golon
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Magdalena   Drężek
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Członek Jadwiga   Szydlik
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Kandydat Danuta Janina Michalak
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Kandydat Edyta   Buła
11 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Kandydat Arkadiusz   Wnuk

 

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 15 października 2018 15:30
Dokument wprowadzony do BIP przez: Marcin Gołąb
Ilość wyświetleń: 494
15 października 2018 15:31 Marcin Gołąb - Zmiana treści zakładki.
15 października 2018 15:30 Marcin Gołąb - Dodanie nowej zakładki.