Aktualności

Dotacja celowa z budżetu Gminy Szczytno na realizacje inwestycji służących ochronie powietrza, polegających na wymianie źródeł ciepła w budynkach lub lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Szczytno - Wzory druków

 

 

Urząd Gminy Szczytno informuje, iż w terminie od 1 lutego do 30 czerwca 2018 r.:

1) osoby fizyczne będące właścicielami lub współwłaścicielami budynków mieszkalnych jednorodzinnych;

2) osoby fizyczne będące najemcami, właścicielami lub współwłaścicielami lokali mieszkalnych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych;

3) wspólnoty mieszkaniowe;

mogą ubiegać się o dofinansowanie inwestycji służących ochronie powietrza, polegających na wymianie źródeł ciepła w budynkach lub lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Szczytno.

W tym celu, po zapoznaniu się z załączonymi do niniejszej informacji dokumentami, należy we wskazanym terminie -  złożyć  pisemny wniosek do Urzędu Gminy Szczytno, ul. Łomżyńska 3, 12-100 Szczytno, pok. 206 (Sekretariat) – wykorzystując załączone do informacji formularze.

W przypadku znacznej liczby wniosków – decyduje moment wpływu do Sekretariatu Urzędu Gminy Szczytno.

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Organ

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 22.01.2018
Dokument wytworzony przez: Wójt
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Kamil Maliszewski
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 22 stycznia 2018 12:06
Dokument wprowadzony do BIP przez: Marcin Gołąb
Ilość wyświetleń: 3057
26 stycznia 2018 15:20 (Marcin Gołąb) - Dodanie załącznika [zal1regulamin_udzielania_dotacji.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 stycznia 2018 15:20 (Marcin Gołąb) - Usunięcie załącznika [zal1regulamin_udzielania_dotacji.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 stycznia 2018 12:36 (Marcin Gołąb) - Dodanie załącznika [zal1regulamin_udzielania_dotacji.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)